Clemens Briels - Cantao do mar - Verkocht

Clemens Briels - Cantao do mar kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Clemens Briels - Cantao do mar kopen? Bied vanaf 75!Clemens Briels - Cantao do mar kopen? Bied vanaf 75!Clemens Briels - Cantao do mar kopen? Bied vanaf 75!Clemens Briels - Cantao do mar kopen? Bied vanaf 75!Clemens Briels - Cantao do mar kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Clemens Briels (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Zeefdruk van Clemens Briels, ingelijst in houten Barth-lijst. Oplagenummer 113/150.  In uitstekende conditie. Afkomstig uit kunstverzameling van Rabobank.

Zonder kosten op te halen in Breda, verzending op kosten van de koper.

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

382 verkochte items
43 cm
53 cm
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:06-07-2018 om 12:07
Eindtijd:15-07-2018 om 19:52
Henk889
12 jul. / 16:30
€ 75