Prachtige Zeefdruk van de internationaal bekende kunstenaar Clemens Briels. Dit kleurrijke werk is gemaakt in 1998. De oplage is slechts 100 stuks. Dit is nummer80/100.
Zeer fraaie lijst met passepartout en glas. Zie de foto's voor details.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nuenen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,45
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00