Zeefdruk van Clemens Briels Herfst in Limburg 2 Beperkte oplage. Nr 88/150 Ingelijst zonde glasplaat. Kleine beschadiging en paar vlekjes op zeefdruk buiten de afdruk die bij inlijsten met passe-partout wegvallen. (Zie foto’s)
Goed
Paar kleine vlekjes en een lichte beschadiging op zeefdruk buiten de afdruk.
Bij toepassen passe-partout valt dit weg
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De wilgen, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 34,00
€ 34,00
Europese Unie
€ 34,00