Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Jaartal | 2005 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk is in een goede conditie. Doek bevestigd op paneel. | |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 18-8-2022 om 15:13 |
Eindtijd | 28-9-2022 om 9:00 |