Clemens Briels: Statue of liberality - gesigneerde sculptuur - 2003 - Verkocht

Clemens Briels: Statue of liberality - gesigneerde sculptuur - 2003 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 36,00

Clemens Briels: Statue of liberality - gesigneerde sculptuur - 2003 kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels: Statue of liberality - gesigneerde sculptuur - 2003 kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels: Statue of liberality - gesigneerde sculptuur - 2003 kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels: Statue of liberality - gesigneerde sculptuur - 2003 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  quentin
FA. (1)

81 verkochte items
  • Clemens Briels (1946)
TypeBeeld / Object

Nieuw in verpakking: een handgesigneerde en gedateerde (2003) replica (13,5 cm hoog) van het 3 meter hoge STATUE OF LIBERALITY van Clemens Briels. Het beeld is speciaal door Clemens Briels vervaardigd ter ere van de viering van het jubileum van het Holland House in New York, waar alle gasten, inclusief Willem Alexander en Maxima er eentje in ontvangst mochten nemen!

Wordt aangetekend verzonden.

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door  quentin
FA. (1)

81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 36,00
Starttijd:05-03-2016 om 09:49
Eindtijd:13-03-2016 om 15:49
Biedingen (12)
11556
13 mrt. / 08:52
€ 36
graffitto
13 mrt. / 08:52
€ 33
graffitto
12 mrt. / 18:22
€ 26
RDVB
12 mrt. / 18:22
€ 21
RDVB
07 mrt. / 21:04
€ 17
Mellow
07 mrt. / 15:48
€ 15
hetwoolschot_1
07 mrt. / 15:48
€ 15
Mellow
06 mrt. / 13:27
€ 13
11556
06 mrt. / 13:27
€ 11
11556
06 mrt. / 13:27
€ 7
Mellow
06 mrt. / 13:27
€ 5
11556
05 mrt. / 14:30
€ 1