Clemens Briels - Uit serie - Verkocht

Clemens Briels - Uit serie kopen? Bied vanaf 95!
Clemens Briels - Uit serie kopen? Bied vanaf 95!Clemens Briels - Uit serie kopen? Bied vanaf 95!Clemens Briels - Uit serie kopen? Bied vanaf 95!
  • Clemens Briels (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst39.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175
Zeefdruk nr 46/175
Ingelijst in zwart metalen lijst met passé-partout

Geen beschadigingen

Clemens Briels (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Jdcm1961

Lid sinds 2020
1 verkochte items
42.5 cm
39.5 cm
28.5 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-11-2020 om 21:55
Eindtijd:13-12-2020 om 21:50
penguinz
13 dec. / 11:04
€ 95