Clemens Briels - Zeefdruk - genummerd en gesigneerd - Verkocht

Clemens Briels - Zeefdruk - genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Clemens Briels - Zeefdruk - genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Zeefdruk - genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Zeefdruk - genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Zeefdruk - genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
  • Clemens Briels (1946)
TypeTekening / Aquarel

Lijst 46 x 41 cm
Afbeeelding  28 x 29 cm
Genummerd1 HC 3-10 IV
Gesigneerd

Clemens Briels (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  Haagskunsthuis
FA. (5)

87 verkochte items
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:11-02-2015 om 21:48
Eindtijd:25-02-2015 om 21:48
Marijns
25 feb. / 21:40
€ 125