Clemens Briels: Zeefdruk, genummerd en met potlood gesigneerd - Verkocht

Clemens Briels: Zeefdruk, genummerd en met potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Clemens Briels: Zeefdruk, genummerd en met potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!Clemens Briels: Zeefdruk, genummerd en met potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  ELI

11 verkochte items
  • Clemens Briels (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Clemens Briels, incl. mooie lijst en met potlood gesigneerd. Zo klaar om direkt op te hangen! Afmetingen incl. lijst 21 x 21 cm. De zeefdruk kan worden opgehaald of worden verzonden. Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (aangetekend en goed verpakt).

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door  ELI

11 verkochte items
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:21-06-2014 om 10:45
Eindtijd:29-06-2014 om 10:45
jandefeijte
21 jun. / 11:23
€ 95