Clemens Briels - Beeld - 2003 - E.A. - Verkocht

Clemens Briels -  Beeld - 2003 - E.A. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Clemens Briels -  Beeld - 2003 - E.A. kopen? Bied vanaf 150!Clemens Briels -  Beeld - 2003 - E.A. kopen? Bied vanaf 150!Clemens Briels -  Beeld - 2003 - E.A. kopen? Bied vanaf 150!Clemens Briels -  Beeld - 2003 - E.A. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Clemens Briels (1946)
TypeBeeld / Object
Jaartal2003
TechniekSteen
Afmetingen22 cm x 12 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A. 5/5

Beeldje van Clemens Briels. Nummer: 5/5 e.a. Handgesigneerd en gedateerd op de voet (2003).

Afmetingen: H22 x b12cm.

Conditie: in goede staat.

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
12
22
3
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:14-07-2018 om 17:16
Eindtijd:23-07-2018 om 20:10
bettykunst
15 jul. / 09:00
€ 150