CLEMENS BRIELS Zeefdruk ELEGANCE/EIGEN HUIS Handgesigneerd - Verkocht

CLEMENS BRIELS  Zeefdruk  ELEGANCE/EIGEN HUIS   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Clemens Briels (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie en bekende zeefdruk van Clemens Briels

Afmeting blad  30x21 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  322/999

Verzendkosten 7.50 in ned  12.50 in belgie

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(17)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:20-12-2015 om 12:29
Eindtijd:25-12-2015 om 12:29
Biedingen (14)
herman1951
25 dec. / 07:39
€ 30
ArtAtelier
25 dec. / 07:39
€ 25
herman1951
25 dec. / 07:39
€ 25
ArtAtelier
24 dec. / 21:10
€ 20
herman1951
24 dec. / 21:10
€ 18
ArtAtelier
24 dec. / 21:10
€ 17
herman1951
20 dec. / 16:58
€ 15
jeko
20 dec. / 16:58
€ 13
herman1951
20 dec. / 16:41
€ 11
jeko
20 dec. / 16:41
€ 9
herman1951
20 dec. / 16:41
€ 7
jeko
20 dec. / 16:41
€ 5
herman1951
20 dec. / 15:54
€ 3
11556
20 dec. / 15:43
€ 1