Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad - Verkocht

Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!
Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!
  • Clement Bezemer (1910-2002)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
Lijst53 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Clement Bezemer (geboren te Zwijndrecht op 22 maart 1910) was kunstschilder, tekenaar en organist.
In de Tweede Wereldoorlog kwam hij in contact met Otto Dicke en van hem leerde hij veel. Het was Dicke die hem later introduceerde in kunstenaarskringen.
In 1947 werd hij werkend lid van Tekengenootschap Pictura in Dordrecht.

Bezemer was autodidakt en heeft later behalve bij/met Otto Dicke, ook gewerkt bij/met Cor Noltee en Aart Glansdorp.
Hij schilderde, aquarelleerde en tekende in impressionistische trant, riviergezichten, bloemen en landschappen.

Aquarel is in zeer goede staat.

Lijst het wat beschadigingen ( krasjes ) zie foto's voor een goede indruk.

Clement Bezemer (1910-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1469 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
62 cm
53 cm
38 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-09-2022 om 14:41
Eindtijd:29-09-2022 om 20:37
Biedingen (3)
burgemeester
29 sep. / 20:29
€ 45
CoLa
29 sep. / 19:14
€ 40
burgemeester
17 sep. / 21:27
€ 35