Clement Serneels - Strandgezicht - Verkocht

Clement Serneels - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 245!
Clement Serneels - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 245!Clement Serneels - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 245!Clement Serneels - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 245!Clement Serneels - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 245!Clement Serneels - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 245!
  • Clement Serneels (1912-1991)
Jaartal1975
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi strandgezicht van de Belgische kunstenaar Clément Serneels. Linksonder gesigneerd door Clément Serneels en gedateerd.

Het werk is in goede staat. De originele lijst heeft beschadigingen.

Clement Serneels (1912-1991)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
678 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
55 cm
45 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 245,00
Starttijd:24-11-2019 om 20:47
Eindtijd:08-12-2019 om 19:55
Chouba
08 dec. / 19:48
€ 245