C.M. van der Woerd, ets " Winter " - Verkocht

C.M. van der Woerd, ets " Winter " kopen? Bied vanaf 25!
C.M. van der Woerd, ets " Winter " kopen? Bied vanaf 25!C.M. van der Woerd, ets " Winter " kopen? Bied vanaf 25!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerd. Met lijst. Oplage: 22 / 100. Afmetingen : blad 27 x 22 cm en beeld 15 x 11 cm.

Exclusief eventuele verzendkosten.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:12-05-2014 om 12:13
Eindtijd:26-05-2014 om 12:13
plipsan
25 mei / 13:20
€ 25