C.N.Storm van 's-Gravensande, Boten voor Venetië, Litho

C.N.Storm van 's-Gravensande, Boten voor Venetië, Litho kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

C.N.Storm van 's-Gravensande, Boten voor Venetië, Litho kopen? Bied vanaf 35!C.N.Storm van 's-Gravensande, Boten voor Venetië, Litho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Fraaie, klassieke voorstelling in litho door Carel N.Storm van 's-Gravensande.

Voorstelling van boten in de lagune voor Venetië.

Litho onder passepartout, beeldmaat 35x51, p.p.maat 58x72

Gesigneerd in potlood r.o. 'CN StormvansGravensande'

Tevens gemonogrammeerd in de plaat l.o.

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: €10 (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:11-10-2014 om 19:32
Eindtijd:18-10-2014 om 19:32

biekartj
16 okt. / 12:08
€ 35