Co Westerik (1924) - litho 53/125, gesigneerd en 1980

Co Westerik (1924) - litho 53/125, gesigneerd en 1980 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 160,00

Co Westerik (1924) - litho 53/125, gesigneerd en 1980 kopen? Bied vanaf 150!Co Westerik (1924) - litho 53/125, gesigneerd en 1980 kopen? Bied vanaf 150!Co Westerik (1924) - litho 53/125, gesigneerd en 1980 kopen? Bied vanaf 150!Co Westerik (1924) - litho 53/125, gesigneerd en 1980 kopen? Bied vanaf 150!Co Westerik (1924) - litho 53/125, gesigneerd en 1980 kopen? Bied vanaf 150!Co Westerik (1924) - litho 53/125, gesigneerd en 1980 kopen? Bied vanaf 150!Co Westerik (1924) - litho 53/125, gesigneerd en 1980 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Co Westerik (1924-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen geschept papier : 57cm x 47cm (Met Screen printing logo)
Status: Goed.

Over hemzelf:
Geboren in Den Haag. Woont en werkt in Rotterdam.

Opleiding
Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten, Den Haag

Na zijn afstuderen in 1947 maakte hij al spoedig naam door met het schilderij "De Visvrouw" in 1951 de Jacob Maris Prijs voor de schilderkunst te winnen, wat een stroom van positieve en vooral ook negatieve publiciteit
losmaakte.
Ondanks dat laatste werd zijn werk gekocht door musea en particuliere verzamelaars als Frits Becht.
Zijn werk maakte deel uit van vele grote internationale tentoonstellingen zoals de Biënnales van Venetië, Parijs en Sao Paulo.
Solo tentoonstellingen waren in o.a. in het Gemeentemuseum Den Haag (1964 en 1984), van Abbe Museum, Eindhoven (1964), Stedelijk Museum, Amsterdam (1971 en 1991), Brussel (1972 en1974), Berlijn en Saarbrücken (1984). Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam (2004 ), tekeningen en aquarellen en een overzichtstentoonstelling in Gemeentemuseum den Haag in 2006 is in voorbereiding.
Jan Wouter van Reyen maakte twee films over Co Westerik ; "De taal van Co Westerik" in 1980 en "Ik wil het niet zien maar het moet" in 2000, die op het Rotterdams Filmfestival in januari 2001 in premiere ging.

Dit item is verkocht voor 160,00

Starttijd:11-10-2017 om 13:38
Eindtijd:24-10-2017 om 20:43

Biedingen (2):

yvesvanerp
24 okt. / 20:36
€ 160
ier
17 okt. / 13:47
€ 150