Litho in 3 kleuren van Co Westerik. Het werk is door de kunstenaar zelf gedrukt, met potlood gesigneerd en genummerd. Ingelijst in aluminium lijst. Het geheel verkeert in nieuwstaat. Op de foto's kunnen reflecties zichtbaar zijn.
In de catalogus "Co Westerik Grafiek/Prints" is het werk als nummer 136 opgenomen op pagina 121.
De litho kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden , waarbij het risico van glasbreuk bij de koper berust.
Nieuwstaat
Tot 10 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 18,00
€ 18,00
Europese Unie
€ 18,00