Co Westerik - Zelfportret met hand in glas

Co Westerik - Zelfportret met hand in glas kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 316,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Co Westerik - Zelfportret met hand in glas kopen? Bied vanaf 275!Co Westerik - Zelfportret met hand in glas kopen? Bied vanaf 275!Co Westerik - Zelfportret met hand in glas kopen? Bied vanaf 275!Co Westerik - Zelfportret met hand in glas kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Cemhamers
FA. (1)

Lid sinds 2020
16 verkochte items
  • Co Westerik (1924-2018)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Gesigneerd en genummerd: 29/40; litho op steen en aluminium [in Co Westerik. ‘Grafiek 1945-1984’ als volgnummer 110]

altijd ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 316,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-05-2020 om 10:46
Eindtijd:29-05-2020 om 20:26

esse
27 mei / 21:09
€ 275