3. items
  5. CoBrA Kunst

CoBrA Kunst

Various Artists Books - Groot lot kunstboeken en catalogussen over aziatische kunst kopen? Bied vanaf 55!
Various Artists Books Groot lot kunstboeken en catalogussen over aziatische kunst
TechniekOverig
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
€ 55
Maurice Schelck - Landschap kopen? Bied vanaf 500!
Maurice Schelck (1907-1978) Belgisch Landschap
Afmetingen82 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 500
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar) kopen? Bied vanaf 99!
Dadara (1969) Nederlands Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Michael Winkel - Acryl op board - aanschouwbare post-constructie met hermaphrodiet1984 kopen? Bied vanaf 175!
Michael Winkel (1956-2012) Nederlands Acryl op board - aanschouwbare post-constructie met hermaphrodiet1984
Afmetingen122 x 100 cm (h x b)
DragerBoard
€ 175
Johan van den Berg - Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk kopen? Bied vanaf 125!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
Herb Ritts - "FRED, TIRES, HOLLYWOOD" 1984 - nummeriert kopen? Bied vanaf 100!
Herb Ritts (1952-2002) Amerikaans "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20.2 x 30 cm (h x b)
€ 100
Fred de Heij - Giclee kopen? Bied vanaf 75!
Fred de Heij (1960) Nederlands Giclee
TechniekGiclée
Afmetingen89 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Montyn - Ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Mistral - 1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV kopen? Bied vanaf 75!
Ennio Morlotti (1910-1992) Italiaans Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Michel Rabanelly - "Afrik Hache" 2005 - handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Michel Rabanelly (1957) Frans "Delta" 2005 - handgesigneerd
Afmetingen73 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Cor Jaring - Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 200!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam)
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willy Sluiter - Olieverf op doek: Heren portret - 1944 kopen? Bied vanaf 595!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Olieverf op doek: Heren portret - 1944
Afmetingen78 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Michel Rabanelly - "Etre libre sans Imagination" - Auflage 50 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 50!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen17.5 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem van Malsen - Litho: Vijf jaar Galerie Balans - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Litho: Vijf jaar Galerie Balans - 1975
TechniekLitho
Afmetingen34.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983
TechniekEts
Afmetingen24 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Cremer - Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990
Afmetingen60.5 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Milou Honig - Epke II kopen? Bied vanaf 35!
Milou Honig (1947) Nederlands Epke II
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Bettina Rheims - Weiblicher Akt, 5 Mai, Paris kopen? Bied vanaf 100!
Bettina Rheims (1952) Frans Chambre Close, 26 augustus, Parijs
Afmetingen30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 100
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 49
Ton Schulten - Zeefdruk: Veldkapel - 1993 kopen? Bied vanaf 475!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Veldkapel - 1993
Afmetingen70.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Milou Honig - Epke I kopen? Bied vanaf 35!
Milou Honig (1947) Nederlands Epke I
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976 kopen? Bied vanaf 100!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
Afmetingen30 x 20.2 cm (h x b)
€ 100
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Glossy III - 2010 kopen? Bied vanaf 295!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Glossy III - 2010
Afmetingen112 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Elva Polyakova - Tanja in de een zomerdag kopen? Bied vanaf 250!
Elva Polyakova (1970) Pools Tanja in de een zomerdag
Afmetingen72 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Klaas Gubbels - Grote ets - 1970 kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote ets - 1970
TechniekEts
Afmetingen47.5 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Anton Heyboer - foto: Anton aan het werk kopen? Bied vanaf 59!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands foto: Anton aan het werk
TechniekPolaroid
Afmetingen11 x 9 cm (h x b)
€ 59
Elva Polyakova - Tulips mania kopen? Bied vanaf 250!
Elva Polyakova (1970) Pools Tulips mania
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Frank Lejeune - Lakota People kopen? Bied vanaf 75!
Frank Lejeune (1952) Nederlands Lakota People
Afmetingen110 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
David Roth (1942) Amerikaans Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Irene van den Bos - Compositie III kopen? Bied vanaf 100!
Irene van den Bos (1953) Nederlands Compositie III
Afmetingen60 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 100
Gerrit Nijland - Wintertafereel. kopen? Bied vanaf 150!
Gerrit Nijland (1931) Nederlands Wintertafereel.
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Gena - Tulpen kopen? Bied vanaf 299!
Gena (1982) Nederlands Tulpen
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Gilbert Baibay - Acrylverf op board (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 350!
Gilbert Baibay (1922-2021) Belgisch Acrylverf op board (Groot werk!)
Afmetingen91 x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 350
Sonja Besselink - Ingelijst zonder titel kopen? Bied vanaf 140!
Sonja Besselink (1946) Nederlands Ingelijst zonder titel
Afmetingen20 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Jan van Rijsewijk - Rotterdam Delfshaven kopen? Bied vanaf 10!
Jan van Rijsewijk (1954) Nederlands Rotterdam Delfshaven
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Afmetingen20 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Frank Lejeune - Picked off fresh kopen? Bied vanaf 75!
Frank Lejeune (1952) Nederlands Picked off fresh
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Christo - & Jeanne-Claude "The Wall-Wrapped Roman Wall, Rome"-nidriege Auflage-signiert kopen? Bied vanaf 280!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "De paraplu's" 1991
TechniekC-Print
Afmetingen63.5 x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Constant - "Grafiek" - 2004 - Gebonden hardcover - 232 pag's - Uitstekende conditie (+ 1) kopen? Bied vanaf 75!
Constant (1920-2005) Nederlands "Grafiek" - 2004 - Gebonden hardcover - 232 pag's - Uitstekende conditie (+ 1)
TechniekHardcover
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 75
1 bieding