3. items
  5. CoBrA Kunst
Corneille - Rode vrouw met vogel en kat kopen? Bied vanaf 600!

Corneille - Rode vrouw met vogel en kat

Geplaatst doorPeterWassenaar

Jaartal1994
Afmetingen94 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Boek met puzzel als kaft Immages des animale / zeldzaam kopen? Bied vanaf 80!

Corneille - Boek met puzzel als kaft Immages des animale / zeldzaam

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 250!

Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete'

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1975
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!

Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen73 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!

Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst.

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekEts
Afmetingen90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!

Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: Femme de Nuit et D'Aube - 1967 kopen? Bied vanaf 285!

Corneille - Litho: Femme de Nuit et D'Aube - 1967

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!

Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures'

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1975
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1975
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 590!

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!

Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2000
TechniekAquagravure
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 195!

Corneille - Litho - 1998

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk Femme et Oiseau kopen? Bied vanaf 325!

Corneille - Zeefdruk Femme et Oiseau

Geplaatst doorJulesVerneArt

Jaartal1998
Afmetingen87 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Lieu Ruspestre / Rotsachtige plaats - 1968 - Herinneringen aan Tassili kopen? Bied vanaf 450!

Corneille - Lieu Ruspestre / Rotsachtige plaats - 1968 - Herinneringen aan Tassili

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1968
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Gemengde techniek uit 1974, groot formaat kopen? Bied vanaf 2900!

Lucebert - Gemengde techniek uit 1974, groot formaat

Geplaatst doormodernart

Jaartal1974
Afmetingen94 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst