Cole Morgan - 'E 922' - Verkocht

Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!
Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!Cole Morgan - 'E 922' kopen? Bied vanaf 30!
  • Cole Morgan (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
Lijst102 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Cole Morgan, geboren in New York in 1950, groeide op in New Mexico. Het opgroeien in een land van de ‘cowboys en indianen’ komt sterk terug in zijn werk. Met name in zijn oudere werken.

 Cole heeft een aantal jaren in Nederland gewoond maar heeft gekozen voor het wonen en werken in Antwerpen. Het prachtige werk van Cole wordt breed over de aardbol door zeer velen gewaardeerd.

Is in goede staat

Cole Morgan (1950)

NederlandsNederlandsAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Artflirt
FA. (5)

Lid sinds 2020
129 verkochte items
82 cm
102 cm
58 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 15:39
Eindtijd:13-12-2020 om 22:56
Biedingen (11)
rvanhien
09 dec. / 21:35
€ 165
postart
09 dec. / 18:29
€ 155
rvanhien
09 dec. / 18:28
€ 145
postart
09 dec. / 18:28
€ 145
rvanhien
09 dec. / 18:27
€ 135
postart
09 dec. / 18:27
€ 125
rvanhien
06 dec. / 14:44
€ 60
HMelissen
06 dec. / 14:44
€ 50
HMelissen
05 dec. / 18:09
€ 40
rvanhien
05 dec. / 17:36
€ 35
HMelissen
04 dec. / 10:25
€ 30