Colette Bitker - Le Couple - Lithografie - handgesigneerd en genummerd 37/125

Colette Bitker - Le Couple - Lithografie - handgesigneerd en genummerd 37/125 kopen? Bied vanaf 125!
Colette Bitker - Le Couple - Lithografie - handgesigneerd en genummerd 37/125 kopen? Bied vanaf 125!Colette Bitker - Le Couple - Lithografie - handgesigneerd en genummerd 37/125 kopen? Bied vanaf 125!Colette Bitker - Le Couple - Lithografie - handgesigneerd en genummerd 37/125 kopen? Bied vanaf 125!Colette Bitker - Le Couple - Lithografie - handgesigneerd en genummerd 37/125 kopen? Bied vanaf 125!Colette Bitker - Le Couple - Lithografie - handgesigneerd en genummerd 37/125 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Colette Bitker (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen73 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Colette Bitker
Le Couple
handgesigeerde en genummerde Lithografie
op zwaar papier
oplage 37/125
afmetingen 73,5 x 49,3 cm
nooit ingelijst geweest
in uitstekende conditie

Colette Bitker (1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  barb52
FA. (3)

250 verkochte items
49 cm
73 cm
Starttijd:20-08-2020 om 23:57
Eindtijd:23-08-2020 om 21:30
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd