Colin Hunter - Ets - Strandgezicht - Verkocht

Colin Hunter - Ets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

Colin Hunter - Ets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 20!Colin Hunter - Ets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 20!Colin Hunter - Ets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 20!Colin Hunter - Ets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 20!Colin Hunter - Ets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 20!Colin Hunter - Ets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 20!Colin Hunter - Ets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 20!Colin Hunter - Ets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 20!
  • Colin Hunter (1841-1904)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Zeer goede oude Ets  "Strandgezicht"

van  Colin Hunter  [1841-1904]

met houten lijst , in verzorgde staat

R.O. in plaat gesigneerd

Afmetingen =  met lijst  = 21 x 30 cm     en ets = 14 x 24 cm

Hunter werd geboren in Glasgow, Schotland, in 1841. Omstreeks 1844 verhuisde zijn vader het gezin naar Helensburgh , aan de kust van de Firth of Clyde , waar hij een boekwinkel opende en ook postmeester was. In zijn jeugd bracht Hunter het grootste deel van zijn vrije tijd door met schetsen uit de natuur
In 1868 presenteerde Hunter zijn eerste opmerkelijke schilderij, Taking in the nets , aan de Royal Academy in Londen. [2] Hij werd geassocieerd lid van de Koninklijke Academie in 1884 en exposeerde tussen 1886 en 1891 bijna honderd schilderijen op de Wereldtentoonstellingen in Berlijn, Wenen en Philadelphia. [3]
Hoewel hij bijna elk jaar naar Schotland terugkeerde om te schilderen, woonde Hunter vanaf 1876 in Melbury Road, Kensington , aan de westkant van Holland Park . Zijn huis en atelier waren enorm en hij hield gezelschap met andere gevierde kunstenaars. Melbury Road en de aangrenzende straten werden in het laatste kwart van de 19e eeuw een enclave van succesvolle kunstenaars - van wie de meesten academici waren. Hunter's kunstenaarsvrienden en buren waren onder meer Lord Leighton , George Frederic Watts en Luke Fildes .
Verzendkosten  =  7,25  euro   of  AFHALEN

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 7,25

Colin Hunter (1841-1904)

Schots Schots

Geplaatst door  dot64
26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
30 cm
21 cm
24 cm
14 cm

ObjectlocatieEtten-Leur,  Nederland
Starttijd5-6-2022 om 19:25
Eindtijd19-6-2022 om 19:11