Collectie van 3 Armando giclees - gesigneerd - oplage 50 - 2013

Collectie van 3 Armando giclees - gesigneerd - oplage 50 - 2013 kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Collectie van 3 Armando giclees - gesigneerd - oplage 50 - 2013 kopen? Bied vanaf 450!Collectie van 3 Armando giclees - gesigneerd - oplage 50 - 2013 kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Kunstvos

66 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando (1929)

Van deze beroemde Nederlandse kunstenaar aangeboden een drietal giclee's op zwaar katoenpapier. Deze werken blinken uit vanwege de fraaie kleuren.

1. Landschap
Jaar: 2013
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage:50
Gesigneerd: Met de hand gesigneerd en genummerd
Afmetingen blad: 62 x 61 cm
Afmetingen beeld: 55 x 55 cm
Conditie: In uitstekende (nooit ingelijste) conditie

2. Hand
Jaar: 2013
Oplage:50
Afmetingen blad: 62 x 61 cm
Afmetingen beeld: 55 x 55 cm

3. Waldrand
Jaar: 2013
Oplage:50
Afmetingen blad: 56 x 61 cm
Afmetingen beeld: 49 x 55 cm

Kan alleen worden verzonden

Dit item is verkocht voor 450,00

Starttijd:30-03-2014 om 18:44
Eindtijd:04-04-2014 om 18:49

Artium
4 apr. / 18:42
€ 450