Constance Irene Murdock - 2 abstracte zeefdrukken - Verkocht

Constance Irene Murdock - 2 abstracte zeefdrukken  kopen? Bied vanaf 1!
Constance Irene Murdock - 2 abstracte zeefdrukken  kopen? Bied vanaf 1!Constance Irene Murdock - 2 abstracte zeefdrukken  kopen? Bied vanaf 1!Constance Irene Murdock - 2 abstracte zeefdrukken  kopen? Bied vanaf 1!Constance Irene Murdock - 2 abstracte zeefdrukken  kopen? Bied vanaf 1!Constance Irene Murdock - 2 abstracte zeefdrukken  kopen? Bied vanaf 1!
  • Irene Constance Murdock (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Van deze Amerikaanse / Duitse kunstenares wordt zelden gesigneerd werk aangeboden - zie voor info o.a.  Artnet, Arcadja en Artprice.

De beide zeefdrukjes zijn afgedrukt in heldere kleuren op glad karton-achtig papier - goede conditie - niet ingelijst.

Gesigneerd exempl. in potlood voluit gesigneerd, gummerd en gedateerd - titel "Joy variation on a theme" - afm: 14.5x10 cm - afb. 9x9 cm. - andere zeefdruk niet gesigneerd - afm: 28x16 cm - afb. 16x14 cm.

Zie voor aanvullende voorwaarden foto-tekst-frame

Irene Constance Murdock (1957)

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
163 verkochte items
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:22-11-2016 om 14:12
Eindtijd:28-11-2016 om 14:12
Biedingen (7)
melson11
27 nov. / 19:40
€ 16
Paddestoel
27 nov. / 19:40
€ 14
melson11
27 nov. / 16:40
€ 12
Paddestoel
27 nov. / 10:01
€ 10
melson11
26 nov. / 19:11
€ 8
Paddestoel
26 nov. / 19:11
€ 7
Paddestoel
25 nov. / 01:02
€ 1