Constance Wibaut (1920-2014) - serie naakten 10x

Constance Wibaut (1920-2014) - serie naakten 10x kopen? Bied vanaf 50!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Constance Wibaut (1920-2014) - serie naakten 10x kopen? Bied vanaf 50!Constance Wibaut (1920-2014) - serie naakten 10x kopen? Bied vanaf 50!Constance Wibaut (1920-2014) - serie naakten 10x kopen? Bied vanaf 50!Constance Wibaut (1920-2014) - serie naakten 10x kopen? Bied vanaf 50!Constance Wibaut (1920-2014) - serie naakten 10x kopen? Bied vanaf 50!Constance Wibaut (1920-2014) - serie naakten 10x kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Constance Wibaut (1920-2014)
TypeTekening / Aquarel

Tien naakttekeningen door Constance Wibaut.
Allen formaat A4 en in goede staat.
Eén tekening is gesigneerd.

Gecombineerde verzending mogelijk zonder extra kosten.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:23-03-2016 om 08:18
Eindtijd:06-04-2016 om 22:18

Jeroentje
31 mrt. / 22:14
€ 50