Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Aantekeningen van Constant naar aanleiding van de tentoonstelling “Cezanne, Les dernieres années, 1895-1906” in het Grand Palais te Parijs in 1978. De frontispies is een ets met het portret van Cezanne door Constant op 65 grams japans Kozo papier. De uitgave is door Constant met potlood gesigneerd in de colofon. Het werd in een oplage van 100 stuks uitgegeven, dit is een H.S. exemplaar. In uitstekende conditie.
Afmetingen:
20cm x 15cm (boekje), 7cm x 5cm (etsbeeld)
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen) of het kan goed verpakt en aangetekend verzonden
worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 6-3-2023 om 23:56 |
Eindtijd | 20-3-2023 om 19:11 |