Een fraaie ets van Constant uit 1971. Met potlood gesigneerd en genummerd (108/190). In strakke, zilverkleurige houten lijst, achter glas en passe-partout. De lijst heeft wat kleine plekjes.
Afmetingen: 45 cm x 47 cm (incl. lijst), 19cm x 25cm (binnen passe-partout).
Goed
Het werk is in goede conditie.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 25,00