Constant, Lithografie uit 1977, Handgesigneerd

Constant, Lithografie uit 1977, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Constant, Lithografie uit 1977, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 350!Constant, Lithografie uit 1977, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Constant (1920-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame litho uit 1977 van Constant (1920-2005) op dun Japans papier. Linksonder handgesigneerd. Rechtsonder gedateerd '77 en gesigneerd op de steen.

Betreft een extreem zeldzame litho va Constant in een prachtige klasieke handgemaakte lijst.

Afmeting: 48x47cm  Lijst en werk zijn in een uitzonderlijk goede staat!!

Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gewaarborgd door aanbieder.

Werk kan worden afgehaald. Bezorging is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 350,00

Starttijd:12-09-2015 om 15:05
Eindtijd:17-09-2015 om 21:05

ajsch
15 sep. / 14:37
€ 350