Constant (Nieuwenhuijs): Kleurenets met stoel - Verkocht

  • Constant (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Prachtige kleurenets van Constant, ingedrukt in mooi handgeschept papier.

Titel: Compositie met stoel
Jaartal: onbekend
Afmetingen ets: 19cm x 14cm
Afmetingen blad: 39cm x 35cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 11/190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 360,00
Starttijd:19-05-2011 om 14:36
Eindtijd:19-06-2011 om 14:36
Biedingen (2)
Galerie Zien
19 jun. / 13:04
€ 360
bram
18 jun. / 14:20
€ 350