Constant - portfoliomap: New Babylon - 1963 - Verkocht

Constant - portfoliomap: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Constant - portfoliomap: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 1!Constant - portfoliomap: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 1!Constant - portfoliomap: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Constant (1920-2005)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Portfoliomap van Constant waarin de litho's voor New Babylon hebben gezeten. Jaar: 1963. Deze map wordt verkocht zonder de litho's. Conditie: de zwarte map is in prima staat. De blauwe hoes is in gebruikte staat. Afmetingen map: H40 x b38,5 cm (opengeklapt h40 x b 77 cm).

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:06-02-2018 om 08:52
Eindtijd:16-02-2018 om 20:52
Biedingen (7)
jandeklaver
16 feb. / 03:21
€ 13
paquita
16 feb. / 03:21
€ 11
paquita
16 feb. / 03:20
€ 9
jandeklaver
16 feb. / 03:20
€ 7
paquita
16 feb. / 03:19
€ 5
jandeklaver
16 feb. / 03:19
€ 3
paquita
11 feb. / 15:57
€ 1