Constantin Terechkovitch - 'My daughter'

Constantin Terechkovitch - 'My daughter' kopen? Bied vanaf 200!
Constantin Terechkovitch - 'My daughter' kopen? Bied vanaf 200!Constantin Terechkovitch - 'My daughter' kopen? Bied vanaf 200!Constantin Terechkovitch - 'My daughter' kopen? Bied vanaf 200!
  • Constantin Terechkovitch (1902-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage132/150
Fraaie inpressionistische litho van de Franse, maar in Rusland geboren kunstenaar. Het afgebeelde meisje is de dochter van de kunstenaar.

Geen aanmerkingen

Constantin Terechkovitch (1902-1978)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
55 cm
65 cm
50 cm
60 cm
Starttijd:17-07-2022 om 10:28
Eindtijd:25-07-2022 om 20:28
Openingsbod € 200
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa