Constant - “ Japanese Love Call “

Constant - “ Japanese Love Call “ kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 427,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Constant - “ Japanese Love Call “ kopen? Bied vanaf 275!Constant - “ Japanese Love Call “ kopen? Bied vanaf 275!Constant - “ Japanese Love Call “ kopen? Bied vanaf 275!Constant - “ Japanese Love Call “ kopen? Bied vanaf 275!Constant - “ Japanese Love Call “ kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Umbria
FA. (2)

Lid sinds 2020
34 verkochte items
  • Constant (1920-2005)
Jaartal1966
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
Lijst90 cm x 190 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage159/190
Kleurenlitho door Constant Nieuwenhuys ( 1920-2005 ).  Afgebeeld in de oeuvre catalogus (grafiek) .
Foto’s vertonen reflectie door de glasplaat.

Provenance:
Galerie  Juffermans  / Utrecht

Dit item is verkocht voor 427,80(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-03-2020 om 17:57
Eindtijd:07-04-2020 om 22:30

Biedingen (5):

aanzet
7 apr. / 21:34
€ 372
fwvanhelden
7 apr. / 21:34
€ 352
aanzet
7 apr. / 15:20
€ 321
Slim
7 apr. / 15:20
€ 301
Slim
31 mrt. / 18:36
€ 275