Cor Bouter, Aquarel, Landschap

Cor Bouter, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 45!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 45,00

Cor Bouter, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 45!Cor Bouter, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 45!Cor Bouter, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 45!Cor Bouter, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 45!Cor Bouter, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 45!Cor Bouter, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Cor Bouter (1888-1966)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel Cor Bouter,

rechtsonder gesigneerd: C. Hendriks (pseudoniem)

Afmetingen:

zonder lijst; hoogte 23 cm. breedte 33 cm.

met lijst; hoogte 37 cm. breedte 47 cm.

Cor Bouter (1888-1966) schilderde onder diverse pseudoniemen zoals C. Hendriks, C. Verschuur enz. Hij was werkzaam van 1908 tot 1966. Helaas staat er geen jaar aanduiding op het aquarel.

Mooie aquarel in goede staat. Professioneel ingelijst. Er zijn een paar kleine beschadigingen aan de lijst (zie foto's).

Verzending aangetekend, verzendkosten voor koper.

NL: 8,60

Belgie: 14,65

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:20-05-2015 om 17:18
Eindtijd:03-06-2015 om 17:18

martins
22 mei / 01:23
€ 45