Cor de Jong - De voorspelling - Verkocht

Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 25!
Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 25!Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 25!Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 25!Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 25!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/160
Kleurige zeefdruk.

Cor de Jong (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:31-10-2018 om 15:02
Eindtijd:11-11-2018 om 19:08
Restaurateur
04 nov. / 00:51
€ 25