Cor de Jong - De Voorspelling

Cor de Jong - De Voorspelling kopen? Bied vanaf 30!

Cor de Jong - De Voorspelling

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Cor de Jong - De Voorspelling kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - De Voorspelling kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - De Voorspelling kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Cor de Jong (1950)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurige zeefdruk.

Cor de Jong (1950)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

937 verkochte items
65 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-07-2020 om 13:49
Eindtijd:03-08-2020 om 08:25

kirstengoede14
3 aug. / 00:14
€ 35