Zeefdruk 43x56, rechtsonder met potklood gesigneerd Cr. de Jong en gedateerd '99, genummerd 96/160 en getiteld VERDEELD HART, op de mooiste manier ingelijst.
Cor de JONG (Rotterdam 1950)
Schilder, graficus.
Opleiding:
De Jong volgde zijn opleiding aan de Vrije Academie in Den Haag.
Cor de Jong houdt er vooral van om direct te werken.
Dit hangt samen met het belang van het vormingsproces: tijdens het maken van zijn kunst, laat De Jong graag de ruimte voor gevoelens en elementen die hij zelf niet had verwacht.
Zonder vooropgezet idee is het eindresultaat dus altijd een verrassing.
In dit proces gebruikt De Jong verschillende technieken, waaronder schuren, plakken, snijden en drukken.
Alhoewel zijn werk abstract lijkt, zitten er vaak ook figuratieve elementen in.
Exposities en prijzen:
Het werk van De Jong is geëxposeerd in verschillende Nederlandse steden.
Afhalen in Beerse (België) is ook mogelijk.