Cor de Jong: zeefdruk " Verdeeld hart " - Verkocht

Cor de Jong: zeefdruk " Verdeeld hart " kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Cor de Jong: zeefdruk " Verdeeld hart " kopen? Bied vanaf 40!Cor de Jong: zeefdruk " Verdeeld hart " kopen? Bied vanaf 40!Cor de Jong: zeefdruk " Verdeeld hart " kopen? Bied vanaf 40!Cor de Jong: zeefdruk " Verdeeld hart " kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Cor de Jong (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Verdeeld hart  “
Jaartal:1999
Afmetingen beeld: h. 43 cm x b. 55 cm (Blad: 50  cm x 64 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 68/160
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditerdie: In nieuwstaat

Cor de Jong (1950)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:13-01-2015 om 15:57
Eindtijd:18-01-2015 om 15:57
Restaurateur
15 jan. / 16:09
€ 40