Cor de Wolff, Marktje, Ets

Cor de Wolff, Marktje, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Cor de Wolff, Marktje, Ets

Verkoopprijs: € 40,00

Cor de Wolff, Marktje, Ets kopen? Bied vanaf 40!Cor de Wolff, Marktje, Ets kopen? Bied vanaf 40!Cor de Wolff, Marktje, Ets kopen? Bied vanaf 40!Cor de Wolff, Marktje, Ets kopen? Bied vanaf 40!Cor de Wolff, Marktje, Ets kopen? Bied vanaf 40!Cor de Wolff, Marktje, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Cor de Wolff (1889-1963)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ts door Cor de Wolff

Voorstelling van een drukbevolkt marktje

Gelijst, beeldmaat 17x16, lijstmaat 29x25

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'CordeWolff' en '1934'

Getiteld en genummerd l.o. 'Marktje' en '2 exemplaren'

Annotatie m.o. 'voor Kees Markusse met mijn sympathie'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:06-04-2018 om 14:17
Eindtijd:13-04-2018 om 14:17

collector
7 apr. / 08:18
€ 40