Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot.

Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!
Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!
  • Cor Fafiani (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekEts
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Cor Fafiani maakt mysterieuze, multi-zintuiglijke, perfecte en bijna metaphysische kunstwerken. Hij speelt met verschillende materialen en kleuren, en toch is zijn kunst nooit puur esthetisch, maar een code waardoor hij zijn eigen ideeën kan communiceren. Hij is in feite tegelijkertijd een kunstenaar en een filosoof, en gist naar het meest binnenste van het menselijke wezen, hij reikt uit naar onze ontologische kern.
Desondanks is het meest verontrustende voor de toekijker van zijn werken het absolute gebrek aan antwoorden of referentiepunten, en is het enige wat over blijft de twijfel, het onopgeloste probleem van het bestaan. Dat gat kan alleen gevuld worden door kunst, en dat is de enige zekerheid die Cor Fafiani uitspreekt in zijn werk.
ConditieRedelijk

Er zitten wat vouwtjes op de hoeken.

Zie de foto's voor een goede indruk van het werk.

Cor Fafiani (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1471 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
26 cm
35 cm
Starttijd:07-10-2022 om 00:00
Eindtijd:20-10-2022 om 20:56
Openingsbod € 10
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingWereldwijd