Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo.

Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!
Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 34 cm (h x b)
Lijst40 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “Het kolkje Almelo”.
Kunstenaar: Cor van der Woerd.
Techniek: Ets.
Afmetingen: Lijst, H. 40 X B 46 cm. Beeld, H. 25 x B 34 cm.
Ingelijst: met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.
Conditie: De ets is in zeer goede staat.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Cor (Cornelis Marinus) van der Woerd werd op 20 september 1901 in Nijkerk geboren en overleed op 27 mei 1994 in Arnhem. Hij was schilder en etser.
Hij woonde en werkte in Oosterbeek. Hij was een begaafd etser en maakte vooral kleuretsen, stadsgezichten, landschappen en non-figuratie. Hij was lid van " Punt '62" te Oosterbeek.
Literatuur: Scheen 1969-1970.

In goede staat

Cor van der Woerd (1901-1994)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  duif
FA. (50)

Lid sinds 2018
1570 verkochte items
Alle items van deze verkoper (143)
46 cm
40 cm
34 cm
25 cm
Sluit over 4d 22u 51m 44s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 23:45
Eindtijd:05-02-2023 om 16:52