Cor van der Woerd : Ets , Oud boerderijtje – Gesigneerd & ingelijst – ca 1950 - Verkocht

Cor van der Woerd : Ets , Oud boerderijtje – Gesigneerd & ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Cor van der Woerd : Ets , Oud boerderijtje – Gesigneerd & ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 40!Cor van der Woerd : Ets , Oud boerderijtje – Gesigneerd & ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 40!Cor van der Woerd : Ets , Oud boerderijtje – Gesigneerd & ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 40!Cor van der Woerd : Ets , Oud boerderijtje – Gesigneerd & ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 40!Cor van der Woerd : Ets , Oud boerderijtje – Gesigneerd & ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 40!Cor van der Woerd : Ets , Oud boerderijtje – Gesigneerd & ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 40!Cor van der Woerd : Ets , Oud boerderijtje – Gesigneerd & ingelijst – ca 1950 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

Een grote ets uit ca 1950 van de Nederlandse kunstenaar Cor van der Woerd, getiteld ”Oud boerderijtje”.

Gesigneerd en getiteld met potlood en ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Oplage onbekend.

Afmetingen: Lijst, 48 x 63 cm. Beeld, 32 x 48 cm.

Herkomst: Kunsthandel Ronan, Den Haag / Amsterdam (zie de sticker op de achterkant van het werk).

Conditie: De ets is in goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’ en de lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Cor (Cornelis Marinus) van der Woerd werd op 20 september 1901 in Nijkerk geboren en overleed op 27 mei 1994 in Arnhem. Hij was schilder en etser.
Hij woonde en werkte in Oosterbeek. Hij was een begaafd etser en maakte vooral kleuretsen, stadsgezichten, landschappen en non-figuratie. Hij was lid van " Punt '62" te Oosterbeek.

Literatuur: Scheen 1969-1970.

Titel: “Oud boerderijtje”.

Kunstenaar: Cor van der Woerd.

Techniek: Ets.

ca 1950.

Ingelijst: In de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: Onbekend.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Zie ook de foto’s.

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Bij verzending via KIALA: 8,00 euro. Bij verzending via Postnl: 15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, affiches en andere kunst

Cor van der Woerd (1901-1994)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:12-05-2017 om 18:48
Eindtijd:19-05-2017 om 22:48
HansB
19 mei / 12:50
€ 40