Groot, in 1987 door de Zeeuwse kunstenaar Cornelis "Cor" R.D. van Dixhoorn (1952-) geschilderd acrylverf op doek schilderij "Parfum". Het doek verkeert in goede staat en is op de achterzijde gesigneerd, getiteld en gedateerd. NIET ingelijst.
Cor van Dixhoorn (1952). Een abstract expressionistische schilder die Zeeland is ontvlucht en in Tilburg is neergestreken. Bekend van ingetogen composities met herkenbare voorstellingen die tot de essentie zijn teruggebracht. Een sober en subtiel spel met waarnemen en weergeven, waarin het alledaagse als bijzonder verschijnt. Een bos sleutels, scheerkwasten, een paraplu, een paprika en een fuut. De laatste een uitzondering tussen de levenloze objecten.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00