Cor van Gulik - Aquarel (110x90), gesigneerd en gedateerd '85 - Verkocht

Cor van Gulik - Aquarel (110x90), gesigneerd en gedateerd '85 kopen? Bied vanaf 68!

Verkoopprijs: € 68,00

Cor van Gulik - Aquarel (110x90), gesigneerd en gedateerd '85 kopen? Bied vanaf 68!Cor van Gulik - Aquarel (110x90), gesigneerd en gedateerd '85 kopen? Bied vanaf 68!Cor van Gulik - Aquarel (110x90), gesigneerd en gedateerd '85 kopen? Bied vanaf 68!Cor van Gulik - Aquarel (110x90), gesigneerd en gedateerd '85 kopen? Bied vanaf 68!Cor van Gulik - Aquarel (110x90), gesigneerd en gedateerd '85 kopen? Bied vanaf 68!Cor van Gulik - Aquarel (110x90), gesigneerd en gedateerd '85 kopen? Bied vanaf 68!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

407 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Cor van Gulik (1938)
TypeTekening / Aquarel

Cornelius Theresia (Cor) van Gulik (1938).

Dakterras.

Aquarel, gesigneerd en gedateerd '85.

Afmetingen lijst: 110cm x 90cm.

Ontspiegeld glas, lijst en ophangwerk, kan zo aan de muur.

Verzenden mogelijk.

Over kunstenaar:

Cor van Gulik is een Nederlandse beeldhouwer, schilder, graficus en tekenaar. Van Gulik studeerde bij Jan Sleper aan de Akademie voor Kunst en Vormgeving St. Joost in Breda en met een Ary Scheffer Prijs een jaar aan het Nationaal Hoger Instituut voor Schone Kunsten in Antwerpen. Hij ontving in 1994 de Jacob Hartogprijs.

Bij inwoners van Dordrecht is hij geliefd om zijn sculptuur 'Schapenkoppen' uit 1967, geplaatst aan de randweg in Dordrecht. Van Gulik maakt vooral sculpturen, zijn grafische werk is zeldzamer. Dat maakt deze ets uit 1984 extra interessant.

Cor van Gulik (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  JBK
FA. (21)

407 verkochte items
Dit item is verkocht voor 68,00
Starttijd:08-01-2015 om 22:45
Eindtijd:17-01-2015 om 22:45
hansvangulik
12 jan. / 19:49
€ 68