Corina Smit (1918-2003), blauwe paarden

Corina Smit (1918-2003), blauwe paarden kopen? Bied vanaf 70!
Corina Smit (1918-2003), blauwe paarden kopen? Bied vanaf 70!Corina Smit (1918-2003), blauwe paarden kopen? Bied vanaf 70!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Corina Smit (1918-2003), blauwe paarden, olieverf op paneel,

gesigneerd Corina, 48 x 58 cm

goede conditie

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items

Starttijd:11-02-2015 om 00:09
Eindtijd:16-02-2015 om 00:09
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieNederland