Corneels/Haas, originele lithografie, handgesigneerd - Verkocht

Corneels/Haas, originele lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Corneels/Haas, originele lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Corneels/Haas, originele lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Corneels-Haas
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele litho, klein formaat in een A.P. oplage van 50 ex.

Afmetingen totaal:  15,0 x 14,0 cm

Afmetingen beeld:  10,2 x 10,2 cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd  (dit is een ander nummer dan nr. 30 zoals op foto)

Oplage: A.P. 50

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)

Materiaal: Lithografie op papier

Conditie: In zeer goede staat

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
 Dit geldt voor alle werken aangeboden door Papierkamer Aelbrecht op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL briefpost  €3,00 of aangetekend €8,00 (mogelijk ivm klein formaat).

Of eventueel PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.

Verzending binnen Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€14,-) of aangetekende pakketverzending Track & Trace  Buitenland (€20,80).

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Corneels-Haas

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

344 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:05-12-2013 om 00:09
Eindtijd:12-12-2013 om 00:09
sonjamaria
05 dec. / 17:56
€ 10