Prachtige ovale Corneille uit 2000! Zelden aangeboden. Mooie heldere kleuren. In nieuwe Barth lijst (25mm dik) met ovaalvormige passe-partout. Een aanwinst voor aan de muur.
Oplage 164/200 Gesigneerd rechtsonder
Zowel ophalen als versturen is mogelijk.
Zeer Goed
Mooi ingelijst in mooi ovaalvormig passe-partout. Krasvrij!
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 13,50
Naar België
€ 25,00