Corneille - Aardewerken bord

Corneille - Aardewerken bord kopen? Bied vanaf 10!

Corneille - Aardewerken bord

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Aardewerken bord kopen? Bied vanaf 10!Corneille - Aardewerken bord kopen? Bied vanaf 10!Corneille - Aardewerken bord kopen? Bied vanaf 10!Corneille - Aardewerken bord kopen? Bied vanaf 10!Corneille - Aardewerken bord kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Schilderij63

Lid sinds 2018
34 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen29.5 cm x 29.5 cm x 0.7 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurig herdenkingsbord bord vuurvogel.

Herdenkingsbord is 29,5 cm doorsnede

Bord is gesigneerden .

Het bord is van C.B Corneille.

Corneille  is één van de grootste Europese schilders van de 20e eeuw.

Het gaat hier om een herdenkingsbord

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-02-2020 om 18:38
Eindtijd:06-02-2020 om 20:12

Biedingen (2):

OudGemeentehuisOelegem
5 feb. / 13:12
€ 15
Couragefemme
3 feb. / 17:02
€ 10