Corneille - Aardewerken schaal: Man met vogel- 2000 (diameter 52,5 cm !) - Verkocht

Corneille - Aardewerken schaal: Man met vogel- 2000 (diameter 52,5 cm !) kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille - Aardewerken schaal: Man met vogel- 2000 (diameter 52,5 cm !) kopen? Bied vanaf 1250!Corneille - Aardewerken schaal: Man met vogel- 2000 (diameter 52,5 cm !) kopen? Bied vanaf 1250!Corneille - Aardewerken schaal: Man met vogel- 2000 (diameter 52,5 cm !) kopen? Bied vanaf 1250!Corneille - Aardewerken schaal: Man met vogel- 2000 (diameter 52,5 cm !) kopen? Bied vanaf 1250!
  • Corneille (1922-2010)
TypeBeeld / Object
Jaartal1993
TechniekKeramiek
Afmetingen5.5 cm x 52.5 cm x 47 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote polychroom(veelkleurig; beeld in meerdere kleuren, i.t.t. monochroomaardewerken schaal van Corneille uit 2000. Titel: Man met een vogel. Nummer: 3/20. Afmetingen bord: H47 x b52,5 cm. De schaal is op de achterzijde gesigneerd.  In verband met de waarde, grootte en kwetsbaarheid kan dit item enkel opgehaald worden, of bezorgd worden per koerier.

De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Dit item is verkocht voor 1.437,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-12-2020 om 10:07
Eindtijd:30-12-2020 om 19:52
Icoon1975
30 dec. / 19:46
€ 1250