Corneille - Abstracte compositie, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)

Corneille - Abstracte compositie, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!

Verkoopprijs: € 395,00

Corneille - Abstracte compositie, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Abstracte compositie, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Abstracte compositie, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Abstracte compositie, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Abstracte compositie, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Abstracte compositie, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Abstracte compositie, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 83 cm (h x b)
Lijst86 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Groot, abstract werk van Corneille.  Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘89) en genummerd (13/200).  Mooi ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Het geheel in zeer goede conditie; zeefdruk en passe-partout zijn in uitstekende conditie, maar er zitten wat kleine beschadigingen op de lijst.  Afkomstig uit de kunstcollectie van Atos Origin.

Afmetingen: 103cm x 86cm (incl. lijst), 83cm x 65cm (binnen passe-partout)

Dit item is verkocht voor 395,00

Starttijd:08-01-2019 om 23:24
Eindtijd:21-01-2019 om 19:20

Neptune
21 jan. / 19:12
€ 395