Corneille - April in Paris, zeefdruk - Verkocht

Corneille - April in Paris, zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Corneille - April in Paris, zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!Corneille - April in Paris, zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, bekende compositie van Corneille uit de reeks “April in Paris” van 1987, een hernieuwing van de samenwerking met Hugo Claus uit 1951.  Zeefdruk op 250 grams Velin Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’51-‘87) en genummerd (161/200).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in mint conditie.

Afmetingen: 39cm x 29cm (blad), 26cm x 12cm (beeld)

Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.

ZZBEL

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:08-03-2018 om 20:56
Eindtijd:19-03-2018 om 20:56
majacobs
18 mrt. / 23:26
€ 150