Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot)

Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!
Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2000
TechniekAquagravure
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquagravure uit 2000 van Corneille met de titel: 'Les oiseaux amoureux et l’africaine'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk  is  professioneel ingelijst in een luxe nieuwe lijst en is voorzien van een bijpassend passe-partout. Het indrukwekkende geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Corneille
Techniek:  Aquagravure
Oplage: 25/60
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking:  Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 50 x 65 cm
Afmeting met lijst (HxB): 90 x 110 cm
Conditie werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw

Het werk is wat gebobbeld zoals gewoonlijk bij een aquagravure.

Sluit over 4d 19u 25m 48s
Openingsbod€ 690
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:27-07-2021 om 15:41
Eindtijd:01-08-2021 om 19:24